Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Collateral Damage Македонски преводи (2002) 1CD sub

Movie for subtitle might be wrong, please help us with correction (2)

Преземи: Collateral Damage movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Collateral Damage на 25 Мбит
Medici.Masters.of.Florence.S01E05.Tempta (1528 MB) BIG-War.Dogs.BDRip.XviD.avi (1450 MB)
scorpion.309.hdtv-lol.mkv (327 MB) USS.Indianapolis.Men.of.Courage.2016.HDR (1394 MB)
Collateral Damage преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDrip.XviD1CD10x 0.00titlovic
BRRip 720p H264-3Li1CD525x 0.00titlovic
Collateral Damage 2002 BRRip 720p H264-3Li1CD120x 0.00
Collateral Damage (2002)1CD126x 0.00BetaMAN (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Collateral Damage downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros. [uk] | Warner Bros. [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Collateral Damage movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:2002 Collateral Damage (eng), Collateral Damage (eng), Вiдшкодування збиткiв (eng)
Рејтинг на филмот:5.5 / 10 (61785)
[ The Act Itself Wasn't Personal...HIS VENGEANCE WILL BE [UK tag-line] ] - After his family is killed by a terrorist act, a firefighter goes in search of the one responsible.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle