Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Constantine Македонски преводи (2005) 1CD srt

Преземи: Constantine movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Constantine на 25 Мбит
quantico.214.hdtv-lol.mkv (244 MB) The.100.S04E07.HDTV.x264-xTV.mkv (348 MB)
The.Walking.Dead.S07E14.WEB-DL.x264-FUM[ (429 MB) The.Walking.Dead.S07E14.HDTV.x264-SVA.mk (416 MB)
Constantine преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BRRip.XviD.AC3-KiNGS1CD143x 0.00koka_real
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Constantine downloadConstantine SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Warner Bros. | Warner Bros. [br] | Yahoo Movies [uk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Constantine movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Constantine (eng), Hellblazer (eng), John Constantine: Hellblazer (eng)
Рејтинг на филмот:6.9 / 10 (242671)
[ The wager between heaven and hell is on Earth ] - Supernatural detective John Constantine helps a policewoman prove her sister's death was not a suicide, but something more.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle