Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

The 40-Year-Old Virgin Македонски преводи (2005) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотThe 40 year old Virgin - unrated - MKD.srt (137236бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.61The.40.Year.Old.Virgin.Unrated.2005.720p.BluRay.x264.YIFY.mp | 840213455 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56the.40.year.old.virgin-phrax.mp4 | 736725688 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.5740 Year Old Virgin.aXXo.(UsaBit.com).avi | 733874094 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The 40 Year Old Virgin[2005]DvDrip[Eng]-aXXo.avi | 735552262 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56The.40.Year.Old.Virgin.Unrated.2005.720p.BluRay.DTS.x264-Ctr | 7017277209 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56The 40 Year Old Virgin (2005)-Unrated-Eng-WS-Divx-AC3-BuRnT- | 974298112 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68wt40yov.mkv | 1551748960 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61The.40.Year.Old.Virgin-FLAWL3SS.avi | 2344548352 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The 40 Year Old Virgin Unrated 2005 BDrip 720p [Herakler-Vns | 734744279 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69The.40.Year.Old.Virgin.2005.720p.HDDVDRip.x264.AAC-ETRG.mp4 | 1091799861 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.40.Year.Old.Virgin.UNRATED.DVDRip.XviD.CD1-DiAMOND.avi | 731160576 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62rx-t4yovu-720p.avi | 3465381888 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.6240 Year Old Virgin.avi | 736587776 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58The.40.Year.Old.Virgin[2005]BDRip.Unrated.720p[Eng.Rus]-Juno | 895287289 | Movie filenames

Име на издавачот The 40 year old Virgin - unrated - MKD23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени475x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.61 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The 40-Year-Old Virgin преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
40 year-old Virgin1CD7211x 6.40DjOdd (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The 40-Year-Old Virgin downloadThe 40-Year-Old Virgin SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | UIP [fr] | Universal Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The 40-Year-Old Virgin movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The 40 Year Old Virgin (eng), The 40 Year-Old Virgin (eng), The 40-Year-Old Virgin (eng), Untitled Steve Carell Project (eng)
Рејтинг на филмот:7.1 / 10 (330833)
[ A Comedy about the moments that touch us in ways we've never been touched before. ] - Goaded by his buddies, a nerdy guy who's never "done the deed" only finds the pressure mounting when he meets a single mother.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
download subtitle