Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

The Hurricane Македонски преводи (1999) 1CD srt

Преземи: The Hurricane movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Hurricane на 25 Мбит
Vikings.S04E17.720p.HDTV.x264-FZHD.mkv (887 MB) The.Light.Between.Oceans.2016.BDRip.x264 (1803 MB)
Vikings.S04E17.720p.WEB-DL.DD5.1.H264-WW (1411 MB) All.Girls.Weekend.2015.BRRip.XviD.AC3-Oz (1331 MB)
The Hurricane преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The Hurricane 1999 BDRip 720p AC3 XViD-LEGi0N1CD70x 0.00titlovic
Hurricane, The (1999)Преводи за нарушено слушање1CD143x 0.00BetaMAN (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Hurricane downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Universal Pictures
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Hurricane movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Lazarus and the Hurricane (eng), The Hurricane (eng)
Рејтинг на филмот:7.6 / 10 (77733)
[ His greatest fight was for justice. ] - The story of Rubin "Hurricane" Carter, a boxer wrongly imprisoned for murder, and the people who aided in his fight to prove his innocence.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle