Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Daredevil Македонски преводи (2003) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Daredevil преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DareDevil1CD126x 0.00Acemkd (a)
Daredevil (2003)1CD3342x 0.00Srkyman (a)
Daredevil (2003)1CD500x 0.00piroman (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Daredevil downloadDaredevil SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Daredevil movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Шибайголова (eng), Daredevil (eng), Daredevil Director's Cut (eng), Daredevil: A Daring New Vision (eng)
Рејтинг на филмот:5.3 / 10 (182649)
[ Take the dare. ] - A man blinded by toxic waste which also enhanced his remaining senses fights crime as an acrobatic martial arts superhero.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
download subtitle