Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Iron Man 2 Македонски преводи (2010) 1CD srt

Преземи: Iron Man 2 movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Iron Man 2 на 25 Мбит
Bridget.Jones\'s.Baby.2016.SLOSubs.DVDRi (1996 MB) The.Walking.Dead.S07E10.HDTV.x264-SVA.mk (609 MB)
Moonlight.2016.DVDScr.XVID.AC3.HQ.Hive-C (1490 MB) Marvel\'s Agents of Shield S04E15.mkv (836 MB)
Iron Man 2 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BRRip 720p H264-3Li, 720p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON1CD49x 0.00titlovic
DvdRip.Xvid {1337x}-Noir1CD44x 0.00titlovic
Iron Man 21CD28559x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Iron Man 2 downloadIron Man 2 SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Marvel [au] | Marvel [fr] | Marvel [jp] | Marvel [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Iron Man 2 movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Iron 2 Man (eng), Iron Man 2 (eng), Iron Man 2: The IMAX Experience (eng), Iron Man II (eng), Murphy's Law (eng), Rasputin (eng), Rkinis katsi 2 (eng), The Adventures of Angus McDonald (eng), Залiзна людина 2 (eng)
Рејтинг на филмот:7.0 / 10 (540565)
[ It's not the armor that makes the hero, but the man inside. ] - With the world now aware of his identity as Iron Man, Tony Stark must contend with both his declining health and a vengeful mad man with ties to his father's legacy.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle