Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

The Strangers Македонски преводи (2008) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотdash-strngr.str.srt (15797бајти) прикажи преглед

Име на издавачот dash-strngr.str23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени3712x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.55 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Strangers преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
[Unrated Edition]DvDrip[Eng]-FXG1CD55x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Strangers downloadThe Strangers SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:MySpace | Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Strangers movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Faces (eng), The strangers (eng)
Рејтинг на филмот:6.2 / 10 (96096)
[ Inspired By Real Events ] - A young couple staying in an isolated vacation home are terrorized by three unknown assailants.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle