Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Boat Trip Македонски преводи (2002) 1CD sub

Преземи: Boat Trip movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотBoat Trip-MKD.SUB.srt (53241бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачот Boat Trip-MKD.SUB23.976 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени244x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Boat Trip на 25 Мбит
Sleepy.Hollow.S04E10.HDTV.x264-FLEET.mkv (246 MB) greys.anatomy.1315.hdtv-lol[ettv].mkv (266 MB)
Patriots.Day.2016.BluRay.720p.DTS.x264-C (6862 MB) L.L.G.G.N.N.2017-HD-TS-UNCENSORED-x264-A (2103 MB)
Boat Trip преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Boat Trip (2002)1CD1704x 0.00miskon (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Boat Trip downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Boat Trip movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Krstarenje (eng)
Рејтинг на филмот:4.9 / 10 (26838)
[ Singles Cruise. Double Trouble. ] - Two straight men mistakenly end up on a "gays only" cruise.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle