Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Subtitles for high-definition movie

"House M.D." Now What? S07E01 Македонски преводи (2010) 1CD srt

Season: 7 - Episode: 1

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотHouse.S07E01.HDTV.XviD-LOL.srt (41167бајти) прикажи преглед

Име на издавачот House.S07E01.HDTV.XviD-LOL23.976 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени3150x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.


edigi @
Благодаря!!!
edigi @
Взимам си думите назад.Субтитрите определено не са български,а македонски или сръбски.
Не е редно да ни заблуждавате!!!
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:House M.D. downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.4 / 10 (1646)
[ ] - House and Cuddy are exploring the ramifications of those feelings and attempting to make a real relationship work. Meanwhile, due to a colleague's illness, Princeton Plainsboro is left ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
download subtitle