Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

X2 Македонски преводи (2003) 1CD srt

Преземи: X2 movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотX-Men 2 [Macedonian].srt (67896бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56X2[2003]DvDrip-aXXo.avi | 839798784 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58X-Men.2.2003.720p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 788603114 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61asa-x2-480p.brrip.avi | 2203621376 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67X-Men.2.2003.BRRip.XviD.AC3-HS0.avi | 1794168832 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62X-Men.2.2003.1080p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 1606589060 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57X2-FLAWL3SS.avi | 3203536896 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57X-Men 2 (2003) m720p.mkv | 628267056 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61frl-xmen2.mkv | 2198102873 | Movie filenames

							Hash - derivedX-Men.X2.X-Men.United.BluRay.1080p.x264.5.1.Judas.mp4 | 2548711616 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57X-Men.2.2003.DVDRip.XViD-BTSFilms.avi | 733847552 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61X-Men 2; X2 (2003) 720p BRRip NL-ENG subs DutchReleaseTeam.m | 2129355789 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63X2.2003.BRRiP.BG-AUDiO.XviD-HS0.avi | 1443815176 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58X2.2003.BluRay.720p.x264.DTS-WiKi.mkv | 6977673607 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68x2.x-men.united.2003.720p.bluray.x264-nezu.mkv | 1356580048 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66X-Men.2.2003.BRRip.XviD.AC3.BGAUDiO-HS0.avi | 1537417216 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57x-men 2.avi | 737609728 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57X-Men 2 X2 2003.mp4 | 2131445905 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65X-Men.2 .2003.1080p.Bluray.x264.anoXmous_.mp4 | 2344849067 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58X-Men 2 2003 X2.mp4 | 2674058398 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67X-Men 2 .United (2003).avi | 1163063400 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.7000187.m2ts | 35566012416 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66X-Men.X2.United.2003.720p.BluRay.DTS.x264-RARBG.mkv | 7372591428 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68X-Men.2.2003.720p.BRRip.1.15GB.MkvCage.mkv | 1239088786 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64X-Men_2_2003_720p_BDRip_QEBS6_AAC20_MP4-FASM.mp4 | 837455579 | Movie filenames

Име на издавачот X-Men 2 [Macedonian]23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени880x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи X2 на 25 Мбит
Taboo.UK.S01E06.720p.HDTV.x264-ORGANiC.m (1059 MB) Reign.S04E01.HDTV.x264-FLEET.mkv (261 MB)
In.Dubious.Battle.2016.HDRip.XViD-ETRG.a (700 MB) Modern.Family.S08E13.HDTV.x264-SVA.mkv (185 MB)
X2 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVD Rip - XviD.Trilogy box set.aXXo1CD17x 0.00titlovic
BRRip.XviD.AC3-LTRG1CD36x 0.00titlovic
X-Men 21CD5387x 0.00
X2 (2003)Преводи за нарушено слушање1CD463x 0.00ajta (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:X2 downloadX2 SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Marvel [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:X2 movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:X-Men II (eng), X² (eng), X2 (aka X-Men 2) (eng), X2: X-Men United (eng), X-2 (eng), X-Men 2 (eng), X-Men 2: X-Men United (eng)
Рејтинг на филмот:7.5 / 10 (415667)
[ Get ready for the return of the Evolution ] - The X-Men band together to find a mutant assassin who has made an attempt on the President's life, while the Mutant Academy is attacked by military forces.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle