Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Sin City Македонски преводи (2005) 1CD srt

Преземи: Sin City movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Sin City на 25 Мбит
L.L.G.G.N.N.2017-HD-TS-UNCENSORED-x264-A (2103 MB) Marvels Iron Fist S01E01 720p WEBRip x26 (682 MB)
Bones.S12E10.XviD-AFG.avi (461 MB) greys.anatomy.1316.hdtv-lol[ettv].mkv (233 MB)
Sin City преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDrip AC3[Eng]-FXG1CD16x 0.00titlovic
DvDRip XviD - PMCG2CD9x 0.00titlovic
sin city mkd extended1CD168x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Sin City downloadSin City SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site | Official site [de]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Sin City movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Frank Miller's Sin City (eng), Sin City - A bűn városa (eng), Мiсто грiхiв (eng)
Рејтинг на филмот:8.0 / 10 (670259)
[ Hell of a way to end a partnership. ] - A film that explores the dark and miserable town, Basin City, and tells the story of three different people, all caught up in violent corruption.
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle