Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Taxi 4 Македонски преводи (2007) 1CD srt

Преземи: Taxi 4 movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотTaxi.4.2007.str.srt (85796бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Taxi.4.2007.str25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени688x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Taxi 4 на 25 Мбит
Greys.Anatomy.S13E15.HDTV.x264-LOL[eztv] (266 MB) fallen-din.mkv (723 MB)
Silence.2016.BDRip.x264.AC3.RoSubbed-pla (2632 MB) Silence.2016.BluRay.1080p.DTS.x264-CHD.m (14398 MB)
Taxi 4 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
sreden1CD3443x 0.00titlovic
DVDRIP XVID-FXM1CD31x 0.00titlovic
Такси 41CD456x 6.00mkd-titlovi
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Taxi 4 downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Taxi 4 movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:t4xi (eng), Taxi 2007 (eng), Taxi 4 (eng), Таксi 4 (eng)
Рејтинг на филмот:5.6 / 10 (20765)
[ ] - Unlucky, clumsy, charming Marseile PD detective Émilien Coutant-Kerbalec must assist worse-than-Clouseau commissioner Gibert guarding a Belgian criminal reputed as dangerous as - and caged ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle