Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

The Lion King Македонски преводи (1994) 1CD sub

Преземи: The Lion King movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотThe Lion King (1994) [DVDRip].sub (54312бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачот The Lion King (1994) [DVDRip]23.976 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени38915x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Lion King на 25 Мбит
ncis.1417.hdtv-lol[ettv].mkv (212 MB) The.100.2017.S04.E06.WEBRip.XviD-FUM.avi (348 MB)
Assassin\'s.Creed.2017.1080p.BluRay.DD5. (2177 MB) A.ultima.Ressaca.do.Ano.2017.720p.BluRay (5885 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Lion King downloadThe Lion King SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Lion King movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Az oroszlánkirály (eng), King of the Jungle (eng), The Lion King (eng), The Lion King 3D (eng), Король Лев (eng)
Рејтинг на филмот:8.5 / 10 (668543)
[ The Circle of Life ] - Lion cub and future king Simba searches for his identity. His eagerness to please others and penchant for testing his boundaries sometimes gets him into trouble.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle