Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Love Actually Македонски преводи (2003) 2CD sub

Преземи: Love Actually movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Love Actually на 25 Мбит
Jack.Reacher-Sem.Retorno.2016.2A.720p.Bl (4853 MB) Jack.Reacher.Never.Go.Back.2016.1080p.Bl (7833 MB)
ncis.1412.hdtv-lol.mkv (224 MB) Lucifer.S02E11.1080p.HDTV.X264-xHD.mkv (2159 MB)
Love Actually преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Love Actually1CD561x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Love Actually downloadLove Actually SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Universal [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Love Actually movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Love Actually (eng), Love Actually Is All Around (eng), Untitled Richard Curtis Project (eng), Реальне кохання (eng)
Рејтинг на филмот:7.7 / 10 (328964)
[ The ultimate romantic comedy. ] - Follows the lives of eight very different couples in dealing with their love lives in various loosely interrelated tales all set during a frantic month before Christmas in London, England.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle