Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

National Treasure Македонски преводи (2004) 1CD srt

Преземи: National Treasure movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотNational.Treasure[2004]DvDrip-aXXo.srt (105097бајти) прикажи преглед

Име на издавачот National.Treasure[2004]DvDrip-aXXo25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени265x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи National Treasure на 25 Мбит
wlion.mkv (945 MB) Taboo.UK.S01E06.720p.HDTV.x264-ORGANiC.m (1059 MB)
allied-din.mkv (1834 MB) blindspot.214r.hdtv-lol[ettv].mkv (229 MB)
National Treasure преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDrip-aXXo1CD4220x 0.00titlovic
BDRip H264 5.1 ch-SecretMyth (Kingdom-Release), BRRip XviD... 1CD14x 0.00titlovic
[DVDRip].avi1CD11x 0.00titlovic
National Treasure (2004) [DVDRip]1CD477x 1.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:National Treasure downloadNational Treasure SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Disney [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:National Treasure movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:National Treasure (eng)
Рејтинг на филмот:6.9 / 10 (259590)
[ From the producer of "Pirates of the Caribbean" ] - A historian races to find the legendary Templar Treasure before a team of mercenaries.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle