Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"House M.D." Instant Karma S06E04 Македонски преводи (2009) 1CD srt

Season: 6 - Episode: 4

- All subtitles for this TV Series

Преземи: House M.D. movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "House M.D." Instant Karma на 25 Мбит
Vikings.S04E17.1080p.HDTV.x264-xHD.mkv (3497 MB) Vikings.S04E17.HDTV.x264-FLEET.mkv (270 MB)
Teen.Wolf.S06E07.HDTV.x264-FLEET.mkv (190 MB) Vikings.S04E17.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-W (1737 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:House M.D. downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.7 / 10 (1188)
[ ] - A wealthy businessman brings his teenage son, who is suffering from inexplicable stomach pains, to Princeton Plainsboro and insists on having Dr. House handle the case. The father of the ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle