Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"House M.D." Broken S06E01 Македонски преводи (2009) 1CD srt

Season: 6 - Episode: 1

- All subtitles for this TV Series

Преземи: House M.D. movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "House M.D." Broken на 25 Мбит
Greys.Anatomy.S13E17.HDTV.x264-LOL[eztv] (246 MB) ncis.los.angeles.818.hdtv-lol[ettv].mkv (345 MB)
The.Flash.S03E17.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264 (1731 MB) hiddenfigures-sd-hyperx.mkv (1202 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:House M.D. downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:9.7 / 10 (5618)
[ ] - House fights his doctors, the staff and his fellow patients when he's forced to stay in the psychiatric hospital under threat of permanently losing his medical license.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle