Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

X2 Македонски преводи (2003) 1CD sub

Преземи: X2 movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотX-Men 2 .sub (46947бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.57asa-x2-480p.brrip.avi | 2203621376 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56X2-FLAWL3SS.avi | 3203536896 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57X-Men 2.avi | 736774144 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65X-Men.2.2003.720p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 788603114 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56X2.2003.BRRip.XviD.AC3-LTRG.avi | 2342533120 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57X2[2003]DvDrip-aXXo.avi | 839798784 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61X-Men.2.2003.1080p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 1606589060 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62X-Men.X2.X-Men.United.BluRay.1080p.x264.5.1.Judas.mp4 | 2548711616 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56X-Men 2 2003 DVDRip XviD-SonicX.avi | 1468092416 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57X-Men 2.avi | 1292365200 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56X-Men 2.avi | 1687709696 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58X2 (2003) DVDRip Xvid DutchReleaseTeam [Actie].avi | 839860224 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68X2-X-Men.United.2003.Bluray.1080p.DTS-HD.x264-Grym.mkv | 18681559338 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57X-Men 2.avi | 733679616 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61X-Men 2 (2003) m720p.mkv | 628267056 | Movie filenames

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачот X-Men 225.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени5371x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи X2 на 25 Мбит
The.Walking.Dead.S07E05.720p.WEB-DL.DUAL (499 MB) Family.Guy.S15E07.HDTV.x264-FLEET.mkv (108 MB)
The.Nice.Guys.2016.SLOSubs.DVDRip.x264-D (1434 MB) Gotham.S03E10.HDTV.x264-xTV.mkv (208 MB)
X2 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVD Rip - XviD.Trilogy box set.aXXo1CD15x 0.00titlovic
BRRip.XviD.AC3-LTRG1CD33x 0.00titlovic
X-Men 2 [Macedonian]1CD862x 0.00
X2 (2003)Преводи за нарушено слушање1CD462x 0.00ajta (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:X2 downloadX2 SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Marvel [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:X2 movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:X2 (aka X-Men 2) (eng), X2: X-Men United (eng), X-2 (eng), X-Men 2 (eng), X-Men 2: X-Men United (eng), X-Men II (eng), X² (eng)
Рејтинг на филмот:7.5 / 10 (409460)
[ Evolution Continues. ] - The X-Men band together to find a mutant assassin who has made an attempt on the President's life, while the Mutant Academy is attacked by military forces.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle