Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Punisher: War Zone Македонски преводи (2008) 1CD srt

Преземи: Punisher: War Zone movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотPunisher - war zone - 2008.srt.srt (59629бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56Punisher-War.Zone[2008]DvDrip-aXXo .avi | 735160320 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.54l-punisher2.warzone-xvid.avi | 731746304 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Punisher.War.Zone.2008.BDRip.x264-WAR.mkv | 1170570579 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65Punisher.War.Zone.2008.720p.BluRay.x264.YIFY.mp4 | 848530516 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Punisher.War.Zone.2008.DVDRip.XviD-LTRG.avi | 735203328 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Punisher.War.Zone.2008.BDRip.576P.X264.AC3-DARG.mkv | 2675406990 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Punisher-War.Zone[2008]DvDRip-FxM.avi | 735016960 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Punisher.War.Zone.BluRay.1080p.x264.5.1.Judas.mp4 | 1956355415 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57318488320 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70Punisher.War.Zone.2008.1080p.BluRay.H264.AAC-RARBG.mp4 | 2103383739 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63f-punisher2.warzone.720p-x264.mkv | 4696031710 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Punisher Warzone 2008 BRRip XviD AC3 - KINGDOM.avi | 1329209344 | Movie filenames

Име на издавачот Punisher - war zone - 2008.srt23.976 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени2320x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Punisher: War Zone на 25 Мбит
The.Walking.Dead.S07E09.REPACK.HDTV.x264 (561 MB) Homeland.S06E04.720p.HDTV.x264-AVS.mkv (888 MB)
The.100.S04E03.WEBRip.XviD-FUM[ettv].avi (348 MB) Legion.S01E02.HDTV.x264-SVA[eztv].mkv (277 MB)
Punisher: War Zone преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BRRip {MnM-RG H264}1CD33x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Punisher: War Zone downloadPunisher: War Zone SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site [jp] | Official site [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Punisher: War Zone movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Punisher - War Zone (eng), Punisher War Zone (eng), Punisher: War Zone (eng), The Punisher 2 (eng), The Punisher: Welcome Back, Frank (eng), The Untitled Punisher Sequel (eng)
Рејтинг на филмот:6.0 / 10 (50006)
[ Vengeance has a name. ] - After hunting down and killing hundreds of violent criminals, Frank Castle, aka The Punisher, faces his most deadly foe yet: Jigsaw.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle