Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

"The Hard Times of RJ Berger" Pilot S01E01 Македонски преводи (2010) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 1

- All subtitles for this TV Series
film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download The Hard Times of RJ BergerThe Hard Times of RJ Berger watch online for freeThe Hard Times of RJ Berger downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:6.7 / 10 (1079)
[ ] - RJ Berger is a nerdy, socially awkward 15-year-old high school sophomore who is shy, cynical, and generally picked on by his peers, along with his two friends Miles Jenner and Lily Miran, ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Hide ads
download subtitle