Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Home Alone 3 Македонски преводи (1997) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотHome.Alone.3.1997.HDRip.XviD-BMDru.srt (57238бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56Home.Alone.3.1997.HDRip.XviD-BMDru.AVI | 1439192576 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Home.Alone.3[1997]DvDrip[Eng]-Toxic3.avi | 673133480 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Home.Alone.III.1997.XviD.AC3.CD2-WAF.avi | 734713856 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Home Alone 3 (BG Audio) (1997).avi | 733835264 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Home.Alone.III.1997.XviD.AC3.CD1-WAF.avi | 734414848 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Home Alone 3[DVDRip][1997][Eng].avi | 734105600 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Home Alone 3.avi | 733014016 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.67Home Alone 3 [1997] DVDRip [ENG] - sunDox.avi | 734011392 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Home Alone 3.[1997].720p.[Dual Audio].[Hindi-English].By [email protected] | 894055932 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Home Alone 3.avi | 733755392 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56HomeAlone3.avi | 676050432 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66home_alone_31997dvdrip_subzero.flv | 382570245 | Movie filenames

Име на издавачот Home.Alone.3.1997.HDRip.XviD-BMDru23.976 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени30503x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Home Alone 3 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
ils.home.alone.3.1997.internal.dvdrip.xvid1CD54717x 0.00
HomeAlone31CD153x 0.00titlovic
Home Alone 3 (1997)1CD603x 0.00dejan4e
Home Alone 3 (1997)1CD3059x 0.00rimfy (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Home Alone 3 downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Fox | Fox Home Entertainment - DVD site | Fox Home Video
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Home Alone 3 movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Home Alone III (eng), Один удома 3 (eng)
Рејтинг на филмот:4.3 / 10 (80998)
[ There's a new kid on the block. ] - Alex Pruitt, a young boy of nine living in Chicago, fends off thieves who seek a top-secret chip in his toy car to support a North Korean terrorist organization's next deed.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle