Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Zoolander Македонски преводи (2001) 1CD sub

Преземи: Zoolander movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Zoolander на 25 Мбит
Shooter.S01E01.WEBRip.XviD-FUM[ettv].avi (347 MB) The.Walking.Dead.S07E06.WEB-DL.x264-RARB (1038 MB)
shameless.us.709.hdtv-lol[ettv].mkv (411 MB) Supergirl.S02E08.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264 (1682 MB)
Zoolander преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Zoolander (2001)1CD8098x 4.50BetaMAN (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Zoolander downloadZoolander SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:UIP [ie] | Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Zoolander movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Derek Zoolander (eng), Zoolander (eng), Зразковий самець (eng)
Рејтинг на филмот:6.6 / 10 (202679)
[ 3% Body Fat. 1% Brain Activity. ] - At the end of his career, a clueless fashion model is brainwashed to kill the Prime Minister of Malaysia.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Јазик:
Hide ads
download subtitle