Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Men in Black II Македонски преводи (2002) 1CD srt

Преземи: Men in Black II movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Men in Black II на 25 Мбит
criminal.minds.1203.hdtv-lol[ettv].mkv (277 MB) arrow.502.hdtv-lol.mkv (276 MB)
ncis.1404.hdtv-lol[ettv].mkv (230 MB) Blood Father 2016 1080p BluRay DTS x264- (10246 MB)
Men in Black II преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p.BDRip.XviD.AC3-LEGi0N1CD48x 0.00titlovic
HDDVDRip 720p H264-3Li1CD7x 0.00titlovic
Men in Black 21CD5705x 0.00
Men in Black II (2002)1CD167x 0.00tom13 (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Men in Black II downloadMen in Black II SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Columbia [us] - info,trailer (Flash) | Official Facebook | Sony website [us] trailers
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Men in Black II movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Men in Black 2 (eng), Men in Black II (eng), MIB 2 (eng), MIIB (eng), Люди в Чорному 2 (eng)
Рејтинг на филмот:6.1 / 10 (271735)
[ Coming To Rid Your Earth of the Scum of the Universe... Again! ] - Agent J needs help so he is sent to find Agent K and restore his memory.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle