Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Adventureland Македонски преводи (2009) 1CD srt

Преземи: Adventureland movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Adventureland на 25 Мбит
The.Walking.Dead.S07E14.HDTV.x264-xTV.mk (416 MB) Black.Sails.S04E08.HDTV.x264-FLEET.mkv (327 MB)
hftw.bdrip-no1.mkv (1436 MB) Reign.S04E05.HDTV.x264-SVA.mkv (251 MB)
Adventureland преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDrip1CD28x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Adventureland downloadAdventureland SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Adventureland movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Adventureland (eng), crux-avl (eng)
Рејтинг на филмот:6.8 / 10 (135645)
[ Long hours. Low pay. High times. ] - In the summer of 1987, a college graduate takes a 'nowhere' job at his local amusement park, only to find it's the perfect course to get him prepared for the real world.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle