Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Man of Fire Македонски преводи (2004) 1CD sub

Преземи: Man of Fire movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотMan on Fire_mk.sub (49622бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачот Man on Fire25.000 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени719x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Man of Fire на 25 Мбит
Vikings.S04E17.1080p.WEB-DL.x264-FUM[ett (1737 MB) Modern.Family.S08E11.HDTV.x264-FLEET.mkv (175 MB)
Fantastic.Beasts.and.Where.to.Find.Them. (3950 MB) Chicago.PD.S04E09.HDTV.x264-KILLERS.mkv (263 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Man of Fire downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:7.1 / 10 (570)
[ ] - A man is consumed with fire.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Актери:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle