Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

"Two and a Half Men" Did You Check with the Captain of the Flying Monkeys? S01E06 Македонски преводи (2003) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 6

- All subtitles for this TV Series

Преземи: Two and a Half Men movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотtwo.and.a.half.men.s01e06.ws.dvdrip.xvid-saints.srt (23161бајти) прикажи преглед

Име на издавачот two.and.a.half.men.s01e06.ws.dvdrip.xvid-saints23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени541x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "Two and a Half Men" Did You Check with the Captain of the Flying Monkeys? на 25 Мбит
Sherlock.S04E02.WEBRip.XviD-FUM[ettv].av (699 MB) The.Blacklist.S04E09.HDTV.x264-KILLERS.m (260 MB)
Come.and.Find.Me.2016.BDRip.x264.AC3.RoS (1352 MB) Sherlock.S04E02.HDTV.x264-BRISK.mkv (455 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Two and a Half Men downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:7.8 / 10 (691)
[ ] - Charlie and Evelyn date members of the same family.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle