Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Whatever Works Македонски преводи (2009) 1CD srt

Преземи: Whatever Works movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Whatever Works на 25 Мбит
lady.bloodfight.2016.bdrip.x264-infidel[ (637 MB) The.Walking.Dead.S07E09.REPACK.720p.HDTV (2131 MB)
Taboo.UK.S01E06.HDTV.x264-ORGANiC[ettv]. (334 MB) Marvels.Agents.of.S.H.I.E.L.D.S04E14.108 (1713 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Whatever Works downloadWhatever Works SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Mars Distribution [fr] | Official site [jp] | Sony Pictures Classics [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Whatever Works movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Comme tu veux (eng), Untitled Woody Allen Project (eng)
Рејтинг на филмот:7.2 / 10 (60433)
[ ] - A middle-aged, misanthropic divorcée from New York City surprisingly enters a fulfilling, Pygmalion-type relationship with a much younger, unsophisticated Southern girl.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle