Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

The Blind Side Македонски преводи (2009) 1CD srt

Преземи: The Blind Side movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотThe Blind Side 2009 BRRip H264 AAC-SecretMyth (Kingdom-Release).srt (128245бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56tbc-tbs.avi | 731187200 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.Blind.Side.2009.720p.BluRay.x264.YIFY.mp4 | 840220931 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.55devise-tbs.avi | 1464860672 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58tbc-tbs720p.avi | 2899935232 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.Blind.Side[2009]DvDrip-aXXo.avi | 840538112 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56The Blind Side [2009] dvd rip nlx.avi | 740000584 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.Blind.Side.2009.BDRip.x264.DTS-WAF.mkv | 2202418770 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66The.Blind.Side.2009.1080p.BluRay.x264.YIFY.mp4 | 1929351929 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.Blind.Side[2009]BRRip-x264-AAC[Eng]-MKVGuy.mkv | 416081136 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58The.Blind.Side.2009.480p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON.avi | 2346635264 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56The Blind Side [2009].divx | 738681878 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70wtbs.mkv | 800614845 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Nishant.The.Blind.Side.720p.Nhanc3.mkv | 2360555436 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56the.blin99_www.movieinfo.blog.com_.mkv | 471217298 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69The.Blind.Side.2009.720p.BluRay.H264.AAC-RARBG.mp4 | 1669081639 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61The.Blind.Side.2009.X0..avi | 734926848 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57santi-tbs.brrip.xvid.avi | 2319792128 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62oem-tbs.mkv | 7035596606 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61The Blind Side 2009.avi | 949942272 | Movie filenames

Име на издавачот The Blind Side 2009 BRRip H264 AAC-SecretMyth (Kingdom-Release)23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени1207x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Blind Side на 25 Мбит
Six.S01E05.720p.WEB-DL.AAC2.0.H264-RARBG (1300 MB) the.middle.814.hdtv-lol.mkv (186 MB)
Hacksaw.Ridge.2016.Bluray.x264.AC3.Rosub (1935 MB) Modern.Family.S08E13.HDTV.x264-SVA.mkv (185 MB)
The Blind Side преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The Blind Side.2009.DvdScr.Xvid {1337x}-Noir1CD145x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Blind Side downloadThe Blind Side SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [jp] | Official site [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Blind Side movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Blind Side (eng)
Рејтинг на филмот:7.7 / 10 (231649)
[ Based on the extraordinary true story ] - The story of Michael Oher, a homeless and traumatized boy who became an All American football player and first round NFL draft pick with the help of a caring woman and her family.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle