Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

21 Grams Македонски преводи (2003) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

21 Grams преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
21 Grams (2003)1CD2759x 0.00Srkyman (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:21 Grams download21 Grams SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Bim Distribuzione [it] | Focus Features [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:21 Grams movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:7.7 / 10 (198360)
[ How much does guilt weigh? ] - A freak accident brings together a critically ill mathematician, a grieving mother, and a born-again ex-con.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle