Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Green Zone Македонски преводи (2010) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Green Zone преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BRRip.XviD-KiNGS/AC3-FLAWL3SS/CBGB/MACHD/DvdRip.Xvid -Noir... 1CD42x 0.00titlovic
DVDRip.XviD-DiAMOND2CD21x 0.00titlovic
TS.XViD-IMAGiNE1CD11x 0.00titlovic
Green.Zone.2010.BRRip.XviD-KiNGS1CD279x 0.00
Green.Zone.2010.BRRip.XviD-KiNGS1CD7826x 0.00
Green.Zone.DVDRip.XviD.DiAMOND1CD655x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Green Zone downloadGreen Zone SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [fr] | Studiocanal [fr] | Universal [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Green Zone movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Green Zone (eng), Imperial Life in the Emerald City (eng), La zone verte (eng), Untitled Paul Greengrass Project (eng)
Рејтинг на филмот:6.8 / 10 (113862)
[ Chief Warrant Officer Roy Miller is done following orders ] - Discovering covert and faulty intelligence causes a U.S. Army officer to go rogue as he hunts for Weapons of Mass Destruction in an unstable region.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle