Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

The Men Who Stare at Goats Македонски преводи (2009) 1CD srt

Преземи: The Men Who Stare at Goats movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотThe.Men.Who.Stare.at.Goats.2009.BDRip.XviD-Larceny.srt (76325бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.58The Men Who Stares At Goats {2009} DVDRIP. Jaybob.avi | 941444294 | Movie filenames

							Hash - derivedThe Men Who Stare at Goats[2009]DvDrip[Eng]-FXG.avi | 733808640 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56santi-tmwsag.brrip.xvid.avi | 1542043648 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57l-men.who.stare.at.goats.rp.xvid.avi | 733396992 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62The.Men.Who.Stare.at.Goats.2009.720p.BrRip.x264.YIFY.mp4 | 734669831 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The Men Who Stare at Goats.mp4 | 1610537939 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.Men.Who.Stares.At.Goats.2009.R5.Line.XviD-PrisM.avi | 1493635072 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64The.Men.Who.Stare.At.Goats.2009.720p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON.a | 2344712192 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The Man Who Stare at Goats.avi | 535753996 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58The.Men.Who.Stare.at.Goats[2009]DvDrip-aXXo.avi | 735930368 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.55l-men.who.stares.at.goats.xvid.avi | 736380928 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.5718.01.The Men Who Stare at Goats (2009) 720p - 400Mb.mkv | 419813783 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Men Who Stare At Goats.2009.BdRip.Xvid {1337x}-Noir.avi | 736076038 | Movie filenames

							Hash - derived732854272 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62The.Men.Who.Stare.at.Goats.2009.1080p.BluRay.x264.anoXmous_. | 1732452312 | Movie filenames

Име на издавачот The.Men.Who.Stare.at.Goats.2009.BDRip.XviD-Larceny23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени1886x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.58 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Men Who Stare at Goats на 25 Мбит
The.Accountant.2016.BRRip.XviD.AC3-RARBG (1674 MB) Vikings.S04E17.720p.HDTV.x264-FZHD.mkv (887 MB)
League.of.Gods.2016.BRRip.x264.AAC-HUD.m (1185 MB) the.vampire.diaries.808.hdtv-lol[ettv].m (212 MB)
The Men Who Stare at Goats преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BDRip XviD-Larceny / DvDrip[Eng]-FXG1CD12x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Men Who Stare at Goats downloadThe Men Who Stare at Goats SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [fr] | Official site [jp] | Official site [uk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Men Who Stare at Goats movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Men Who Stare at Goats (eng), Бойовий гiпноз проти кiз (eng)
Рејтинг на филмот:6.2 / 10 (111300)
[ No goats. No glory. ] - A reporter in Iraq might just have the story of a lifetime when he meets Lyn Cassady, a guy who claims to be a former member of the U.S. Army's New Earth Army, a unit that employs paranormal powers in their missions.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle