Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Notorious Македонски преводи (2009) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотNotorious.2009.DVDRip.XviD-ELiXER__MKD.srt (85885бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56Notorious.2009.DVDRip.XviD-LTRG.avi | 729120768 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Notorious[2009]DvDrip[Eng]-FXG.avi | 838772736 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Notorious.B.I.G.Bigger.Than.Life.2007.DVDRip.DivX.avi | 1007544702 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Notorious.2008.DVDRip.Xvid.H0B4G.avi | 1049968486 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58kart3l-notoriousa.avi | 733941760 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.70Notorious.UNRATED.DIRECTORS.CUT.2009.720p.BrRip.x264.YIFY.mp | 892327994 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Notorious.avi | 1239462944 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56zsnmwmcgpnya.avi | 703352288 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Notorious 2009 720p BRRip.mkv | 2188090654 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61kart3l-notoriousb.avi | 729995264 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Notorious.avi | 2103814662 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61devise-not.avi | 1464958976 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57cbgb-notorious-br.mkv | 4683048709 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69notorious-din.avi | 2207624126 | Movie filenames

Име на издавачот Notorious.2009.DVDRip.XviD-ELiXER__MKD29.970 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени7217x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Notorious downloadNotorious SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Notorious movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Untitled Notorious B.I.G. Project (USA) (eng), By AnDi Shehu (eng), Notorious (eng), Untitled Notorious B.I.G. Project (eng)
Рејтинг на филмот:6.7 / 10 (34065)
[ No dream is too big ] - The life and death story of Notorious B.I.G. (a.k.a. Christopher Wallace), who came straight out of Brooklyn to take the world of rap music by storm.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle