Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Dragonball: Evolution Македонски преводи (2009) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотDragonball Evolution.srt (43325бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.66wdetion.avi | 1235173376 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Dragonball.Evolution.2009.720p.BluRay.x264.YIFY.mp4 | 731607137 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Dragonball Evolution.mp4 | 1501773956 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Dragonball Evolution [2009] BRRip 720P H264-ETRG.mp4 | 1607127465 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57DragonBall Evolution 2009 DVDRip XviD AC3 MRX (Kingdom-Relea | 1122357248 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64Dragonball Evolution (2009) BrRip 720p [Dual Audio] [Hindi 6 | 1025779897 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Dragonball Evolution Brrip 720p [Dual Audio][Hindi-Eng] ~i20 | 1665923356 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Dragonball.Evolution.2009.1080p.BluRay.H264.AAC-RARBG.mp4 | 1749823499 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Dragonball Evolution.divx | 937492860 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64fls-dragonevo-720p.mkv | 3837519920 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Dragonball Evolution (2009) BRrip 720p x264 Dual Audio [Eng | 1140224800 | Movie filenames

							Hash - derived861499401 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.611559005184 | Movie filenames

							Hash - derived1815414388 | Movie filenames

23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени243x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.66 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Dragonball: Evolution преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p.BluRay.x264-BestHD, BRRip H264 5.1 ch-SecretMyth (Kin... 1CD1607x 0.00titlovic
DVDRip XviD-DoNE1CD28x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download Dragonball: EvolutionDragonball: Evolution watch online for freeDragonball: Evolution downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [fr] | Official site [jp] | Official site [kr] | Official site [tw] | Official site [uk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Dragonball: Evolution movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Dragonball: Evolution (eng), Перлини дракона: Еволюцiя (eng), D.B.E. (eng), Dragon Ball (eng), Dragon Ball: Evolution (eng), Dragonball (eng), Dragonball Evolution (eng)
Рејтинг на филмот:2.6 / 10 (60924)
[ This Easter the legend comes to life. ] - The young warrior Son Goku sets out on a quest, racing against time and the vengeful King Piccolo, to collect a set of seven magical orbs that will grant their wielder unlimited power.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle