Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Avatar Македонски преводи (2009) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотAvatar.2009.DVDSCR.XviD-Noir.srt (88810бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Avatar.2009.DVDSCR.XviD-Noir23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени769x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Avatar преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p.Bluray.x264-CBGB / BluRay 720p H264-3Li/1080p.BluRay.... 1CD122x 0.00titlovic
720p.BDRip.XviD.AC3-ViSiON1CD74x 0.00titlovic
DVDRiP.XViD-iMBT2CD20x 0.00titlovic
RETAiL.DVDRip.XviD.AC3-ViSiON / FXG1CD22x 0.00titlovic
PROPER DVDSCR XviD-MAXSPEED1CD30x 0.00titlovic
DvDScr XviD - Noir / IMAGiNE / AC3-FLAWL3SS/DVDScr H264 AA... 1CD19x 0.00titlovic
Avatar1CD35x 0.00
Avatar[2009][Hard.Subs]DvDrip-aXXo1CD539x 0.00titlovic
Avatar.2009.720p.BluRay.x264-ELiTESubtitles from trusted source1CD1771x 0.00damilica
Avatar 2009 DVDScr H264 AAC-SecretMyth (Kingdom-Release)1CD65529x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Avatar downloadAvatar SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site | Official site [br] | Official site [de] | Official site [fr] | Official site [gr] | Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Avatar movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:James Cameron's Avatar (eng), Project 880 (eng), Аватар (eng), Avatar (eng), Avatar: An IMAX 3D Experience (eng), Avatar: Special Edition (eng)
Рејтинг на филмот:7.8 / 10 (942246)
[ Enter the World ] - A paraplegic marine dispatched to the moon Pandora on a unique mission becomes torn between following his orders and protecting the world he feels is his home.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle