Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Madagascar Македонски преводи (2005) 1CD srt

Преземи: Madagascar movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотMadagascar.sub.srt (84591бајти) прикажи преглед

Име на издавачот Madagascar.sub23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени315x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.55 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Madagascar на 25 Мбит
Patriots.Day.2016.BluRay.720p.DTS.x264-C (6862 MB) The.Simpsons.S28E17.HDTV.x264-SVA.mkv (170 MB)
Why.Him.2016.720p.BluRay.x264-GECKOS.mkv (5595 MB) The.Walking.Dead.S07E13.HDTV.x264-SVA[ez (526 MB)
Madagascar преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Madagascar1CD9215x 0.00
Madagascar1CD711x 0.00luciferMKD
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Madagascar downloadMadagascar SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:DreamWorks [us] | UIP [de] | UIP [es] | UIP [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Madagascar movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Madagascar (eng), Wild Life (eng), Мадагаскар (eng)
Рејтинг на филмот:6.9 / 10 (274226)
[ It's All Some Type Of Whacked Out Conspiracy. ] - Spoiled by their upbringing with no idea what wild life is really like, four animals from New York Central Zoo escape, unwittingly assisted by four absconding penguins, and find themselves in Madagascar, among a bunch of merry lemurs
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle