Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Serving Sara Македонски преводи (2002) 1CD sub

Преземи: Serving Sara movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Serving Sara на 25 Мбит
All.Girls.Weekend.2015.BRRip.XviD.AC3-Oz (1331 MB) Vikings.S04E17.HDTV.x264-FLEET.mkv (270 MB)
Deepwater.Horizon.2016.SLOSubs.DVDRip.Xv (2007 MB) Vikings.S04E17.720p.HDTV.x264-FLEET.mkv (887 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Serving Sara downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Paramount [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Serving Sara movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Flipping the Mark (eng), Servicing Sara (eng)
Рејтинг на филмот:5.3 / 10 (14553)
[ The One Thing That Could Bring Them Together Is Revenge. ] - A process server tries to serve an elusive female target.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle