Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Littleman Македонски преводи (2006) 1CD srt

Преземи: Littleman movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Littleman на 25 Мбит
Gotham.S03E11.720p.HDTV.X264-FZHD.mkv (789 MB) Masterminds.2016.720p.READNFO.WEB-DL.H26 (2745 MB)
Before.I.Wake.2016.SLOSubs.720p.BRRip.Xv (3409 MB) Suicide.Squad.2016.EXTENDED.1080p.BluRay (8956 MB)
Littleman преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Little.Man.2006.BRRip.XviD.AC3-CRiMES1CD11x 0.00
Littleman.2006.1080p.BluRay.x264-[YTS.AG] ar11CD2x 0.00
720p1CD29x 0.00HugoFM
BRRip.XviD.AC3-CRiMES1CD44x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Littleman downloadLittleman SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [ru] | Sony Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Littleman movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Малиот човек (mac), Little Man (eng)
Рејтинг на филмот:4.3 / 10 (39783)
[ Big things come in small packages. ] - A wannabe dad mistakes a vertically challenged criminal on the lam as his newly adopted son.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle