Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

The Tuxedo Македонски преводи (2002) 1CD srt

Преземи: The Tuxedo movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Tuxedo на 25 Мбит
Hidden.Figures.2016.BluRay.720p.DTS.x264 (6709 MB) scorpion.320.hdtv-lol[ettv].mkv (294 MB)
The.Walking.Dead.S07E14.720p.WEB-DL.DD5. (1564 MB) The.Walking.Dead.S07E14.XviD-AFG.avi (481 MB)
The Tuxedo преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Tuxedo_MKD1CD24x 0.00titlovic
The Tuxedo [2002]1CD23x 0.00titlovic
Tuxedo, The (2002)1CD1227x 0.00D-e-j-a-n (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Tuxedo downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Tuxedo movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:T.U.X. (eng), The Tuxedo (eng), Tux-1 (eng), Смокiнг (eng)
Рејтинг на филмот:5.3 / 10 (63608)
[ Suit up for action! ] - A hapless chauffer must take a comatosed secret agent's place using his special gadget-laden tuxedo.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle