Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

The Devil Wears Prada Македонски преводи (2006) 1CD srt

Преземи: The Devil Wears Prada movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотThe.Devil.Wears.Prada[2006]DvDrip[Eng]-aXXo.srt (110125бајти) прикажи преглед

Име на издавачот The.Devil.Wears.Prada[2006]DvDrip[Eng]-aXXo23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени18966x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Devil Wears Prada на 25 Мбит
24.Legacy.S01E06.WEB-DL.XviD-FUM[ettv].a (350 MB) The.Walking.Dead.S07E14.720p.WEB-DL.DD5. (1564 MB)
Greys.Anatomy.S13E17.HDTV.x264-LOL[eztv] (246 MB) The.100.S04E07.HDTV.x264-xTV.mkv (348 MB)
The Devil Wears Prada преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The.Devil.Wears.Prada[2006]DvDrip[Eng]-aXXo1CD360x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Devil Wears Prada downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Twentieth Century Fox [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Devil Wears Prada movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Eshmaki atarebs pradas (eng), O Diabo Veste Prada (eng), Диявол носить Прада (eng)
Рејтинг на филмот:6.8 / 10 (294929)
[ High fashion, low cunning - and the boss from hell. ] - A smart but sensible new graduate lands a job as an assistant to Miranda Priestly, the demanding editor-in-chief of a high fashion magazine.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle