Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

The Curious Case of Benjamin Button Македонски преводи (2008) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Curious Case of Benjamin Button преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BDRip H264 5.1 ch-SecretMyth (Kingdom-Release)1CD120x 0.00titlovic
DvDRip-FxM1CD69x 0.00titlovic
DvDRip XviD-DiAMOND2CD16x 0.00titlovic
DVDRip.XviD-DiAMOND2CD15x 0.00titlovic
The.Curious.Case.Of.Benjamin.Button.DVDRip.XviD-DiAMOND1CD11426x 0.00
www.mkd-titlovi.niceboard.com1CD878x 0.00logannn
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Curious Case of Benjamin Button watch online for freeThe Curious Case of Benjamin Button downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [jp] | Warner Bros. [de] | Warner Bros. [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Curious Case of Benjamin Button movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Benjamin Button (eng), The Curious Case (eng), The Curious Case of Benjamin Button (eng), Загадкова справа Бенджамiна Баттона (eng)
Рејтинг на филмот:7.8 / 10 (489605)
[ Life can only be understood backward. It must be lived forward. ] - Tells the story of Benjamin Button, a man who starts aging backwards with bizarre consequences.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle