Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Max Payne Македонски преводи (2008) 1CD sub

Преземи: Max Payne movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводот71819-MaxPayne_2008_mkdDvdripaxxp.sub (32327бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачот 71819-MaxPayne_2008_mkdDvdripaxxp23.976 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени389x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Max Payne на 25 Мбит
The.Expanse.S02E09.WEB-DL.XviD-FUM[ettv] (348 MB) Marvels Iron Fist S01E08 720p WEBRip x26 (674 MB)
The.Flash.S03E17.720p.WEB-DL.DD5.1.H264- (1377 MB) Witching.and.Bitching.2013.SLOSubs.BRRip (2463 MB)
Max Payne преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Max.Payne.2008.UNRATED.720p.BluRay.DTS.x264-SEPTiC1CD394x 0.00KuntaKinteKlub
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Max Payne downloadMax Payne SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [jp] | Twentieth Century Fox [fr] | Twentieth Century Fox [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Max Payne movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Max Payne (eng), Макс Пейн (eng)
Рејтинг на филмот:5.4 / 10 (109421)
[ ] - Coming together to solve a series of murders in New York City are a police detective whose family was slain as part of a conspiracy and an assassin out to avenge her sister's death. The duo will be hunted by the police, the mob, and a ruthless corporation.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle