Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

The Day the Earth Stood Still Македонски преводи (2008) 1CD srt

Преземи: The Day the Earth Stood Still movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Day the Earth Stood Still на 25 Мбит
The.100.S04E06.HDTV.x264-xTV.mkv (355 MB) Assassin\'s.Creed.2016.720p.BluRay.x264- (861 MB)
100.Streets.2016.SLOSubs.BRRip.XviD-DrSi (2051 MB) The.Great.Wall.2016.HC.HDRip.XviD.AC3-EV (1413 MB)
The Day the Earth Stood Still преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p MP4 AAC BRRip-CC1CD100x 0.00titlovic
.BRRip.XviD.AC3.D-Z0N31CD19x 0.00titlovic
DvDrip-aXXo1CD23x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Day the Earth Stood Still downloadThe Day the Earth Stood Still SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:20th Century Fox [fr] | 20th Century Fox [us] | Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Day the Earth Stood Still movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Day the Earth Stood Still: The IMAX Experience (eng), День, коли Земля зупинилась (eng), D.T.E.S.S (eng), D.T.E.S.S. (eng), El día que la tierra se detuvo (eng), The Day Earth Stood Still (eng), The Day The Earth Stood Still (eng)
Рејтинг на филмот:5.5 / 10 (141726)
[ 12.12.08 is the Day the Earth Stood Still ] - A remake of the 1951 classic sci-fi film about an alien visitor and his giant robot counterpart who visit Earth.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle