Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Daybreakers Македонски преводи (2009) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотtbc-daybreakers.srt (48858бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.57wdkers.avi | 1435197440 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56asa-daybreakers-480p.avi | 1544589882 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56tbc-daybreakers.avi | 731699200 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Daybreakers[2009]DvDrip[Eng]-FXG.avi | 732460260 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56asa-daybreakers.avi | 1488245574 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Daybreakers.2009.720p.BluRay.x264.DTS-WiKi.mkv | 4633878203 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Daybreakers.2009.BRRip.XviD.AC3.D-Z0N3.avi | 1566545920 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56tbc-daybreakers720p.avi | 2349615104 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Daybreakers.2009.720p.BrRip.x264.mp4 | 620750201 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56daybreakers.2009.bdrip.xvid-imbt.avi | 732850176 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.54mention-daybreak.avi | 734734336 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.55OneClickMoviez.Com-Daybreakers-aX0.avi | 735234048 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Daybreakers (2009).mkv | 2491136308 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Daybreakers (2010)NLT-Release.avi | 729081856 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57DayBreakers 2009 720p BRRip.mkv | 1896207113 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.69Daybreakers.2009.BDRip.576p.x264-TRiSTAN.mkv | 2457039818 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Daybreakers {2009} DVDRIP. Jaybob.avi | 786692096 | Movie filenames

Име на издавачот tbc-daybreakers25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени1273x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Daybreakers преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BRRip XviD AC3 - SANTi / TBc /720p.BluRay.x264.DTS-WiKi1CD2531x 0.00titlovic
R5.XviD-Noir / R5.XviD.LiNE.AC3-ViSiON1CD24x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toDaybreakers downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [fr] | Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Daybreakers movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:asdad (eng), Daybreakers (eng)
Рејтинг на филмот:6.5 / 10 (113492)
[ The battle between immortality and humanity is on. ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle