Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

The Terminal Македонски преводи (2004) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Terminal преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The.Terminal.2004.1080p.BluRay.X264-AMIABLE1CD98x 0.00
[DVDRip] [eng].Rets1CD33x 0.00titlovic
terminal1CD58x 0.00titlovic
The Terminal (2004) 720p BRRip x264 [Dual-Audio] [English-... 1CD105x 0.00titlovic
Terminal, The (2004)2CD4293x 0.00pebu (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Terminal downloadThe Terminal SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:DreamWorks | UIP [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Terminal movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Terminal (eng), The Terminal (eng), Термiнал (eng)
Рејтинг на филмот:7.3 / 10 (326481)
[ Life is waiting. ] - An eastern immigrant finds himself stranded in JFK airport, and must take up temporary residence there.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle