Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

50 First Dates Македонски преводи (2004) 1CD srt

Преземи: 50 First Dates movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводот50.First.Dates.2004.PROPER.DVDRip.XviD-iNCiTE.srt (83486бајти) прикажи преглед

Име на издавачот 50.First.Dates.2004.PROPER.DVDRip.XviD-iNCiTE23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени474x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.54 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи 50 First Dates на 25 Мбит
Taboo.UK.S01E07.720p.HDTV.x264-xHD.mkv (983 MB) Timeless.S01E15.HDTV.x264-KILLERS[ettv]. (184 MB)
Kevin.Can.Wait.S01E17.HDTV.x264-FLEET[ez (146 MB) Modern.Family.S08E13.HDTV.x264-SVA.mkv (185 MB)
50 First Dates преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p.BDRip.XviD-SHiRK1CD20x 0.00titlovic
PROPER.DVDRip.XviD-iNCiTE1CD59x 0.00titlovic
50 First Dates (2004)1CD5621x 5.30piroman (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:50 First Dates download50 First Dates SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Sony Pictures
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:50 First Dates movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:50 First Dates (eng), Fifty First Dates (eng), Fifty First Kisses (eng)
Рејтинг на филмот:6.8 / 10 (271699)
[ Imagine having to win over the girl of your dreams... every friggin' day! ] - Henry Roth is a man afraid of commitment up until he meets the beautiful Lucy. They hit it off and Henry think he's finally found the girl of his dreams, until he discovers she has short-term memory loss and forgets him the very next day.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle