Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

National Treasure Македонски преводи (2004) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотNational Treasure (2004) [DVDRip].srt (104366бајти) прикажи преглед

Име на издавачот National Treasure (2004) [DVDRip]23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени560x () . Гласај за преводи1.0 / 10 (1гласови) . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

National Treasure преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDrip-aXXo1CD4225x 0.00titlovic
BDRip H264 5.1 ch-SecretMyth (Kingdom-Release), BRRip XviD... 1CD19x 0.00titlovic
[DVDRip].avi1CD11x 0.00titlovic
National.Treasure[2004]DvDrip-aXXo1CD278x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:National Treasure downloadNational Treasure SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Disney [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:National Treasure movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:National Treasure (eng)
Рејтинг на филмот:6.9 / 10 (263329)
[ In order to break the code, one man will have to break all the rules. ] - A historian races to find the legendary Templar Treasure before a team of mercenaries.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle