Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Goal! III Македонски преводи (2009) 1CD srt

Преземи: Goal! III movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотGoal 3 mkd.srt (61725бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56Goal.3.2009.DVDRip.XviD-BeStDivX-BTARENA.avi | 733665280 | Movie filenames

							Hash - derivedGoal.3.DVDRiP.XViD.AC3-KiNGS.avi | 1467867136 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Pod.prikritie.S04E06.WEB-DL.XviD-SiSO.avi | 386569160 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Goal.3.2009.BRRip.XviD.AC3-ViSiON.avi | 1964834816 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Goal 3 - The Final (2009) DVDR DivXNL-Team.avi | 734294016 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Goal.3.DVDRiP.TRDUB.XviD-LTRG.avi | 737507328 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Goal 3 [2009].divx | 735797674 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Malcolm.In.Тhe.Middle.S01E01.TVRiP.BGAUDiO-GOMBO.avi | 156944384 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Горките родители на богатите деца 001.avi | 263514926 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57PasiondeGavilanes.03-krasimirem.avi | 363957348 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57PasionDeGavilanes005.avi | 347364054 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Pasion de gavilanes 9-BG.avi | 400309424 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57NinosRicosPobresPadres02.avi | 260599238 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57PasionDeGavilanes1.avi | 481690380 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Pankot_ne_e_mrtov.avi | 733761536 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57NinosRicosPobresPadres03.avi | 253976530 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Pasion de gavilanes 10-BG.avi | 417316952 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57NinosRicosPobresPadres09.avi | 272703868 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57NinosRicosPobresPadres05.avi | 252281876 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57PasiondeGavilanes.02-krasimirem~1.avi | 493588518 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.64Goal.3.2009.BRRip.XviD.AC3-ViSiON.avi | 1964834816 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Malcolm.In.Тhe.Middle.S01E02.TVRiP.BGAUDiO-GOMBO.avi | 156860416 | Movie filenames

Име на издавачот Goal 3 mkd25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени1024x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Goal! III на 25 Мбит
supergirl.207.hdtv-lol[ettv].mkv (276 MB) War.Dogs.2016.720p.BluRay.x264-[YTS.AG]. (838 MB)
Gilmore Girls 2016 S01E04 720p WEBRip x2 (883 MB) Snowden.2016.HDRip.XviD-ETRG.avi (699 MB)
Goal! III преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDRip XviD-BeStDivX , DVDRiP.XViD.AC3-KiNGS1CD20x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Goal! III downloadGoal! III SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Goal! III movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Goal III: Taking on the World (eng), Goal! 3: Taking on the World (eng)
Рејтинг на филмот:3.3 / 10 (9827)
[ ] - The heroes compete on the greatest stage of all, the FIFA World Cup Finals.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle