Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

WALL*E Македонски преводи (2008) 1CD srt

Movie for subtitle might be wrong, please help us with correction (2)

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

WALL*E преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Wall-E.2008.x264.BDRip.1080p1CD481x 0.00
Wall E1CD21785x 0.00luciferovski
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download WALL*EWALL*E watch online for freeWALL*E downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Disney [gb] | Disney [uk] | Disney [us] | Official Facebook | Official site [fr] | Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:WALL*E movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:WALL E (mac), The Adventures of WALL·E 3D (eng), Trash Planet (eng), WALL-E (eng), Wall·E (eng), ВОЛЛ-I (eng)
Рејтинг на филмот:8.4 / 10 (799438)
[ An Adventure Beyond the Ordinar-E ] - In the distant future, a small waste-collecting robot inadvertently embarks on a space journey that will ultimately decide the fate of mankind.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle