Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Dance with Me subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Dance with Me Македонски преводи (1998) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download warez
Постери:Dance with Me movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Shut Up and Dance (eng)
Рејтинг на филмот:5.8 / 10 (5202)
[ Dance with me ] - Young Cuban Rafael just buried his mother, and comes to Houston to meet his father John for the first time. The difficult part is that John doesn't know he is Rafael's father. John runs a ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle
custom_header1