Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

Universal Soldier: Regeneration Македонски преводи (2009) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотUniversal Soldier-Regeneration.srt (36953бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56bdz-uvsr-dvdrip-xvid.avi | 730744832 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57universalsolr.avi | 732985344 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Universal Soldier Regeneration[2009]DvDrip[Eng]-FXG.avi | 734631936 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57rx-usr-480.avi | 1941819392 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Universal Soldier-Regeneration (2010) BRRip 864p Dual Audio | 1336978273 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Universal Soldier-Regeneration.mp4 | 1545712907 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Universal Soldier 2 - Regeneration.avi | 1490524160 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Universal.Soldier.3.Regeneration.DVDRip.RUS.1001cinema.tv.av | 873703424 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Universal Soldier 3 Regeneration.avi | 935388288 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57OneClickMoviez.Com-del-us.avi | 735213594 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Un.Sold.Regen.2009.m-720p.Power.mkv | 2145446502 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56rx-usr-scr.avi | 1451266048 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.63Universal Soldier 1 dutch.flv | 351838690 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Universal.Soldier.Regeneration.2009.720p.Bluray.X264-DIMENSI | 4692049626 | Movie filenames

Име на издавачот Universal Soldier-Regeneration23.976 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени460x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Universal Soldier: Regeneration преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Universal Soldier Regeneration 2009 mkd1CD1103x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Universal Soldier: Regeneration downloadUniversal Soldier: Regeneration SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Foresight Unlimited [us] | Official site [jp] | Sony Pictures Home Entertainment [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Universal Soldier: Regeneration movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Universal Soldier: Regeneration (eng), Universal Soldier: The Next Generation (eng), Universal Soldiers: The Next Generation (eng), Унiверсальний солдат: Вiдродження (eng), Universal Soldier 3 (eng), Universal Soldier 5 (eng), Universal Soldier: A New Beginning (eng)
Рејтинг на филмот:5.2 / 10 (22655)
[ Van Damme and Lundgren explosive final showdown ] - With stolen top-secret technology, terrorists have created a next-generation Universal Soldier - an elite fighter genetically altered into a programmable killing machine. With this "UniSol"...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle